PDF Drukuj Email
kontakt

ODDŁUŻENIA


Aby dokonać oddłużenia przeszkodą nie jest zastawiona hipoteka czy zła historia kredytowa.


Osoby fizyczne:

Kryzys finansowy zagraża naszemu bytowi oraz miejscom pracy. Aby sprostać obecnej sytuacji, gdy zwiększenie dochodów jest pratkycznie nieosiągalne koniecznym jest zmniejszenie kosztów a szczególnie obciążeń kredytowych.
Szybki konsolidacyjny kredyt hipoteczny powoduje zmniejszenie obciążeń kredytowych nawet o 60% w skali miesiąca, co pozwoli przetrwać trudny okres kryzysu.
Złotówkowy konsolidacyjny kredyt hipoteczny - NA OŚWIADCZENIE O DOCHODACH - udzielany jest na okres do 30 lat do 90% wartości nieruchomości. Kredytem tym spłacamy kredyty osobiste i firmowe. Zabezpieczeniem mogą być nieruchomości mieszkalne, mieszkalno-użytkowe, a także nieruchomości przemysłowe, osobiste i należące do osób trzecich.


Firmy:

Jeśli grozi Ci utrata płynności finansowej lub ją utraciłeś, brak Ci środków na zrealizowanie zaplanowanych zamierzeń, Twoje miesięczne obciążenia są za duże skontaktuj się nami. Przedsiębiorco analizuj sytuację finansową swoich pracowników, mają nieustające dążenia do wzrostu wynagrodzenia. Bardzo często wynika to z wysokich miesięcznych obciążeń finansowych które można radykalnie zmniejszyć.


W ramach oddłużeń zajmujemy się również konsolidacją oraz refinansowaniem posiadanych zobowiązań finansowych.


Nie ma tak dobrego kredytu aby nie można go zastąpić lepszym.


W sprawach nie cierpiących zwłoki można się z nami skontaktować dzwoniąc pod numer alarmowy:

0-22 / 397-21-50


We wszystkich pozostałych sprawach proszę kontaktować się z nami drogą elektroniczną pisząc na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W treści e-maila należy umieścić krótką informację o stanie swojego zadłużenia (ilość zaciągniętych kredytów - w jakich bankach, kwoty zobowiązań, wysokość miesięcznych rat, inne zobowiązania). 


Proszę pamiętać o podaniu swoich pełnych danych teleadresowych (imię i nazwisko, e-mail, adres zamieszkania, nr tel. stacjonarnego wraz z kierunkowym, ewentualnie tel. komórkowy). Po otrzymaniu ww. informacji nasz doradca finansowy niezwłocznie się z Państwem skontaktuje.